Akcje

Analizy Handlowe

Z Dokumentacja X-Deft

Szybkie i sprawne generowanie analizy sprzedaży ma wielkie znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania każdej firmy - zarówno produkcyjnej jak i handlowej. Szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy sytuacja zmienia się na rynkach bardzo dynamicznie - osoby na stanowiskach kierowniczych potrzebują błyskawicznie mieć wyniki i porównania dotyczące sprzedaży, aby sprawnie kierować firmą ponieważ od tego zależy trafność ich decyzji.

Generowane analizy stanowią doskonałą podstawę do działań handlowych, ale także dla działań księgowych i marketingowych.

Pobierz dodatek

Informacje Ogólne

Moduł BAJT Analizy w czasie rzeczywistym w trakcie pracy programu zapisuje sobie „wielowarstwowe” dane generowane przez enove w postaci „płaskiej”. Dzięki temu analizy wykonywane są potem błyskawicznie nawet na bardzo dużych bazach danych za dowolne okresy w przeciągu kilku, kilkunastu sekund.

Gotowe dane prezentowane są w formie tabeli z wynikami, którą można wyeksportować do Excela lub wydrukować. Możliwa jest także prezentacja graficzna w formie wykresów.

Moduł w pełni współpracuje z enova integrując się w 100% z jej interfejsem. Oprócz osobnego folderu analizy ogólnej dostępne są także dodatkowe zakładki na karcie towaru oraz karcie kontrahenta.

System jest w pełni konfigurowalny i pozwala wybierać które definicje dokumentów mają trafić do analizy oraz jako jaki rodzaj dokumentu. System pozwala także dynamicznie zmieniać raporty w oparciu o dostępne cechy towarów i kontrahentów.

Dla firmy operujących na rabatach typu RETRO - BAJT Analizy pozwalają także wyliczać raporty uwzględniające taki rabat dla towarów.

Przeznaczenie i Możliwości

Przeznaczenie:

dla Właściciela firmy dla Dyrektora Handlowego dla Działu marketingu dla przedstawicieli handlowych Wybrane możliwości wykorzystania:

rozliczanie przedstawicieli handlowych dynamika sprzedaży grupy towarowej/towaru rozkład czasowy (dzienny, tygodniowy, dekadowy, miesięczny, kwartalny, roczny) ilościowy/wartościowy/wagowy zakupów i sprzedaży towarów z podziałem na cechy lub pojedyncze kartoteki rozkład czasowy wartościowy/wagowy zakupów i sprzedaży dla/od klientów z podziałem na cechy lub pojedyncze kartoteki zestawienia porównawcze dwóch dowolnych okresów analizy sumaryczne dla wybranych kartotek klientów/towarów analizy porównawcze z podziałem na wybrane/wszystkie magazyny analizy z rozbiciem na definicje dokumentów, ich serii czy też zdefiniowanych cech do nich Moduł BAJT Analizy dodaje też na listach faktur sprzedaży WORKER'y, które umożliwiają wyciąganie na standardowe listy dokumentów dane z analiz, w sposób zauważalny podnosi to wzrost sumowania marży na listach dokumentów enova.


Ulotka informacyjna

Pobierz ulotkę